Omítkový nátěr.Omítkový nátěr v přírodních barvách v zemitém odstínu Orange nassau. Omítkový nátěr Tierrafino T-paint je zdravým komponentem vaší stavby. Omítkový nátěr Tierrafino T-paint je recyklovatelný materiál. Omítkový nátěr Tierrafino T-paint.

Omítková barva Tierrafino T-paint s texturou

Omítková barva, hliněný omítkový nátěr Tierrafino T-paint je přírodní dekorativní omítková barva určená pro interiéry. T jako textura. Speciální jemné písky jsou smíchány s jílem, což dodává nátěru zrnitou rustikální strukturu. Stěny a stropy natřené omítkovou barvou Tierrafino T-paint  působí živě a zářivě, protože je jasně viditelná barva a lesk zrn vybraných písků. Hliněný omítkový nátěr, omítková barva Tierrafino T-paint má také řadu vlastností typických pro hliněné materiály. Je paropropustná, reguluje vlhkost a tak přispívá k příjemnému a zdravému prostředí v domácnosti nebo na pracovišti. Zrnitá struktura omítkové barvy redukuje ozvěnu v místnostech.

Hliněná omítková barva Tierrafino T-paint je zdravým komponentem vaší stavby. Omítková barva Tierrafino T-paint je 100% recyklovatelný materiál. Omítková barva Tierrafino T-paint nezatěžuje životní prostředí. Omítková barva Tierrafino T-paint pro každou vaši stavbu.

Omítkový nátěr. Hliněná strukturovaná barva v zemitém odstínu Orange Nassau. Omítkový nátěr Tierrafino T-paint je zdravým komponentem vaší stavby. Omítkový nátěr Tierrafino T-paint je recyklovatelný materiál. Omítkový nátěr Tierrafino T-paint.

omítková barva Tierrafino T-paint

živý, paropropustný ekologický materiál

Omítkový nátěr. Omítkový nátěr v zemitém odstínu Iquitos green. Omítkový nátěr Tierrafino T-paint je zdravým komponentem vaší stavby. Omítkový nátěr Tierrafino T-paint je recyklovatelný materiál. Omítkový nátěr Tierrafino T-paint.
Omítkový nátěr. Texturovaný omítkový nátěr v odstínu Dover-white. Omítkový nátěr Tierrafino T-paint je zdravým komponentem vaší stavby.Omítkový nátěr Tierrafino T-paint je recyklovatelný materiál. Omítkový nátěr Tierrafino T-paint .