Ekologická barva Tierrafino i-paint  přímo k použití.

Ekologickou barvu Tierrafino i-paint můžete snadno sami zpracovat a aplikovat na stěny. Ekologická barva je nachystaná k použití v kbelíku a nanáší se štětcem nebo válečkem. V případě potřeby je možné ekologickou barvu zředit s vodou. Ekologická barva Tierrafino I-paint dobře přilne k většině podkladů. Velmi hladké nebo savé povrchy je nejprve potřeba ošetřit penetračním nátěrem Tierrafino Contact fine. Ekologická barva Tierrafino i-paint je paropropustná a neobsahuje žádná rozpouštědla. Tyto vlastnosti ekologických barev přispívají k vyváženému a zdravému prostředí ve vašem domově a pracovním prostoru. Ekologické barvy jsou zdravou součástí vašeho domova. Ekologické barvy jsou recyklovatelné. Ekologické barvy nezatěžují životní prostředí.

Ekologická barva není prázdné téma. Ekologická barva Tierrafino i paint je organický materiál. Jako takový je naprosto recyklovatelný a po jeho použití na rozdíl od ostatních barev nezůstává žádný další odpad. Naši ekologickou barvu zpracujte celou a v případě jejího odstraňování se neobávejte její likvidace ve vašem nejbližším životním prostoru. Naše ekologická barva splyne se zemí stejně jako z ní vzešla. Ekologická barva, ale i naše další výrobky vznikají na základě přirozených a přírodních principů. Při výrobě naší ekologické barvy nepoužíváme žádná rozpouštědla ani jiné umělé přísady. Ekologická barva Tierrafino i paint a další naše produkty vznikají naprosto přirozeným a tradičním způsobem. Ekologická barva Tierrafino i paint není prázdné téma, ale názorná ukázka ekologického myšlení a chování z pohledu jejího producenta a výrobce.

Kompletní návod, seznam povrchů a další užitečné informace o ekologické barvě naleznete v technickém listu Tierrafino i-paint (PDF) a v technických listech našich doplňkových výrobků.

Ekologická barva Tierrafino i paint je tu pro vás.

Hliněná barva v interiérovém designu. Hliněná barva Tierrafino i-paint pro pro každou vaši stavbu. Hliněná barva Tierrafino i-paint  je zdravým komponentem vaší stavby. Hliněná barva Tierrafino i-paint..