Jemná omítka Tierrafino Duro v odstínu Dover-white. Jemná omítka Tierrafino Duro nezatěžuje životní prostředí. Jemná omítka Tierrafino Duro je plně recyklovatelná. Jemná omítka Tierrafino Duro se vyplatí. Jemná omítka a barva v jednom Tierrafino Duro.

Jemná omítka Tierrafino Duro pro každou stavbu

Jemná omítka Tierrafino Duro je jemná jílová štuka, neboli jemná omítka a barva v jednom. Je určená pro interiéry. Jemná omítka Tierrafino Duro se odlišuje od Tierrafino Finish a Tierrafino Base tenkou, ale tvrdší vrstvou. Aplikace jemné omítky Tierrafino Duro je pro zručného štukatéra snadná a rychlá. Jemná omítka a barva v jednom Tierrafino Duro je skutečně kvalitním komponentem každé stavby. Tierrafino Duro- jemná omítka, nabízí všechny přednosti hlíněných omítek včetně prosté estetiky a originality. Stěny získají světlý lesk a interiér svěží, čistý vzhled. Váš domov zdravý základ. Jemná omítka Tierrafino Duro nezatěžuje životní prostředí. Jemná omítka Tierrafino Duro je plně recyklovatelná. Jemná omítka Tierrafino Duro se vyplatí. Jemná omítka a barva v jednom Tierrafino Duro.

Jemná omítka Tierrafino Duro. Jemná omítka Tierrafino Duro nezatěžuje životní prostředí. Jemná omítka Tierrafino Duro je plně recyklovatelná. Jemná omítka Tierrafino Duro se vyplatí. Jemná omítka a barva v jednom Tierrafino Duro.

jemná omítka a barva v jednom

Tierrafino Duro

pevná a jílová

Jemná omítka Tierrafino Duro.Jemná omítka Tierrafino Duro nezatěžuje životní prostředí. Jemná omítka Tierrafino Duro je plně recyklovatelná. Jemná omítka Tierrafino Duro se vyplatí. Jemná omítka a barva v jednom Tierrafino Duro.